ספר טלפונים
מליאת המועצה
אדיר נעמן
ראש המועצה
ראש המועצה
שלומי תורג'מן
אבן שמואל
אבן שמואל
דני אוחנה
מרכז-שפירא
מרכז-שפירא
אילנה פרץ
מרכז-שפירא
מרכז-שפירא
תומר בן חזן
עין-צורים
עין-צורים
מירון מגידיש
עוזה
עוזה
יובל אלימלך
אלומה
אלומה
שמעון פרג'ון
איתן
איתן
דוד ישראל דוד
רווחה
רווחה
יפתח חיים
זבדיאל
זבדיאל
שמעון אמור
נועם
נועם
סימן טוב גויטע
זרחיה
זרחיה
שמואל יהודה קורץ
קוממיות
קוממיות
יונה ביכלר
שפיר
שפיר
נחום לבבי
משואות-יצחק
משואות-יצחק
יואב מגידיש
שלווה
שלווה
יישובי המועצה
מזכירות יישוב שפיר
מזכירות מושב רווחה
מזכירות מושב קוממיות
מזכירות קיבוץ עין צורים
מזכירות מושב עוזה
מזכירות מושב משואות יצחק
מזכירות יישוב מרכז שפירא
מזכירות יישוב איתן
וועדי ישובים
ועד אגודה אבן שמואל
מוטי יפרח
יו"ר
יו"ר
דודו שוורץ
שלומי זינו
איתי פרידלנדר
מיכל אמרני
ניסים אמסלם
אמיר כהן
ענת מגידיש
חברי ועד
אלומה
מאיר אוחנה
מזכיר - גזבר
מזכיר - גזבר
יאיר פרץ
יו"ר ועד אלומה
יו"ר ועד אלומה
דניאל אסרף
אשר יפרח
אהרון דיישט
אבן שמואל
מוטי יפרח
דוד שוורץ
שלומי זינו
אלירן סוויסה
איתי פרידלנדר
מיכל אמרני
ניסים אמסלם
איציק עמר
עמיר כהן
מרכז שפירא
גואטה איילה
מזכירה מרכז שפריא
מזכירה מרכז שפריא
דויד זילגר
יו"ר הוועד
יו"ר הוועד
רות רוזן
גזבר
גזבר
אהרון אמיר
חבר
חבר
זהבה שפירא
חברת וועד
חברת וועד
זרחיה
תומר כהן
יו"ר
יו"ר
סולימאני ארז
מלי איובי
חנוך קמרי
איציק סמאי
משואות יצחק
יצחק רביב
מנהל עסקים
מנהל עסקים
שמעון לאופר
מנהל כספים
מנהל כספים
זוהר להב שפיר
מנהלת קהילה
מנהלת קהילה
ישראל שי
מזכיר
מזכיר
קוממיות
משה זונשיין
בנעט משולם שמואל בנימין
ישראל סלומון
צבי קרומן
עזריאל ויסמן
עזריאל ויסמן
זבדיאל
עופר שוקני
אלון ענקי
יו"ר
יו"ר
מרדכי יפרח
יצחק צנעני
משה יצחק
נתן עומסי
יפת חוני
שלווה
איילה גואטה
חובב מגידיש
יו"ר
יו"ר
מעיין בן דיין
עמוס גואטה
ששון מגידיש
יחיאל גואטה
שפיר
מיה אברהמי
עליזה חפצדי
מאיר מלכה
נתן ויינברג
אייל ורטהיימר
איתן- ועד מוניציפלי
פיני חדד
יו"ר
יו"ר
ביתן שלו
ישראל כהן
מימון יוסף
יוסף טרבלסי
ועד אגודה איתן
יואל ביתן
יו"ר
יו"ר
חביב פרץ
כהן אבי ממו
רפאל חורי
דביר ביתן
ועד אגודה זרחיה
מרדכי כהן
יו"ר
יו"ר
אלחנן איובי
ארז סולימני
עמי איובי
אבנר איובי
ועד אגודה מרכז שפירא
דוד זליגר
יו"ר
יו"ר
אהרון טמיר
רותי רוזן
זהבה שפירא
ועד אגדוה שלווה
אברהם מגידיש
יו"ר
יו"ר
בני חג'ג'
עמוס גואטה
יואב מגידיש
דוד מגידיש
גדעון מגידיש
יצחק מגידיש
ועד אגודה שפיר
אריה אדלר
יו"ר
יו"ר
יהודה רבין
דוד בראון
חני קואופר
מנחם הרשקוביץ
מחלקות המועצה
מחלקת רישוי עסקים
אלי תורג'מן
יועץ מנכ"ל המועצה בנושא איכות הסביבה ורישוי עסקים
יועץ מנכ"ל המועצה בנושא איכות הסביבה ורישוי עסקים
הרשות לביטחון קהילתי
גל שלזינגר
מנהלת הרשות לביטחון קהילתי
מנהלת הרשות לביטחון קהילתי
דוברות
חגית ברמי עטייה
ראש מכלול מידע לציבור דוברות
ראש מכלול מידע לציבור דוברות
ראש המועצה
יהודית סרי
מנהלת הלשכה
מנהלת הלשכה
לשכת מנכ"ל המועצה
אלי דאובה
מנכ"ל המועצה
מנכ"ל המועצה
דפנה אלקירי
מנהלת הלשכה
מנהלת הלשכה
אגף אסטרטגיה ומשאבי אנוש
מירי בן שמעון בלדב
מנהלת משאבי אנוש
מנהלת משאבי אנוש
דפנה אלקירי
מנהלת הלשכה
מנהלת הלשכה
ביקורת פנים וממונה תלונות הציבור
רו"ח - רונן בראל
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור
חינוך
יפית בוכריס
מנהלת מחלקת חינוך
מנהלת מחלקת חינוך
סמדר נגר פרץ
מנהלת מדור גני ילדים
מנהלת מדור גני ילדים
דנית טמסות
מזכירת מחלקה
מזכירת מחלקה
אושרית חורדקר
מזכירת מדור גנים
מזכירת מדור גנים
חינוך מיוחד
שרה יפת הלוי
קב"סית חינוך מיוחד
קב"סית חינוך מיוחד
דנית טמסות
מזכירת מחלקה
מזכירת מחלקה
אושרית חורדקר
מזכירת מדור גנים
מזכירת מדור גנים
גני ילדים
סמדר נגר פרץ
מנהלת מדור גני ילדים
מנהלת מדור גני ילדים
אושרית חורדקר
מזכירת המחלקה
מזכירת המחלקה
קב"סיות
מלכי בן ששון
קב"סית צפון
קב"סית צפון
עדנה עמוס
קב"סית דרום
אבן שמואל ד.נ. שדה גת מיקוד 79585.
קב"סית דרום
אבן שמואל ד.נ. שדה גת מיקוד 79585.
היחידה לביקור סדיר
עדנה עמוס
אחראית על הישובים: אבן שמואל, שלווה, נועם, עוזה, רווחה, זבדיאל, איתן
אבן שמואל ד.נ. שדה גת מיקוד 79585.
אחראית על הישובים: אבן שמואל, שלווה, נועם, עוזה, רווחה, זבדיאל, איתן
אבן שמואל ד.נ. שדה גת מיקוד 79585.
מלכי בן שושן
אחראית על היישובים: משואות יצחק, מרכז שפירא-אחוזת אתרוג, עין צורים, זרחיה, שפיר, אלומה
מרכז שפירא מיקוד 79411.
אחראית על היישובים: משואות יצחק, מרכז שפירא-אחוזת אתרוג, עין צורים, זרחיה, שפיר, אלומה
מרכז שפירא מיקוד 79411.
שרה יפת הלוי
קב"סית חינוך מיוחד והחינוך החרדי - בישובים קוממיות וחזון יחזקאל- אלומה
קב"סית חינוך מיוחד והחינוך החרדי - בישובים קוממיות וחזון יחזקאל- אלומה
השירות הפסיכולוגי
אורלי קמרי
מזכירה
מזכירה
שרית הרץ
מנהלת המרכז
מנהלת המרכז
אגף תפעול
מתי כהן
מנהל אגף תפעול
מנהל אגף תפעול
חלא בדראנה
עוזרת מנהל אגף תחזוקה
עוזרת מנהל אגף תחזוקה
אילנה הלל
מזכירת אגף תפעול
מזכירת אגף תפעול
ביטחון ושיטור קהילתי
יעקב אסולין
קב"ט המועצה
קב"ט המועצה
יוסי דימרי
מש"ק מועצה
מש"ק מועצה
עדי גואטה
מזכירה מחלקת ביטחון
מזכירה מחלקת ביטחון
רונן לוגסי
מש"ק אשכול דרומי
מש"ק אשכול דרומי
משה ז'נו
מש"ק אשכול צפוני
מש"ק אשכול צפוני
רועי סלם
מב"ס מתמי"ד אזור מרכזי
מב"ס מתמי"ד אזור מרכזי
ניסים אוחיון
מב"ס מתמי"ד אזור צפוני
מב"ס מתמי"ד אזור צפוני
דודו שוקני
מב"ס מתמי"ד אזור דרומי
מב"ס מתמי"ד אזור דרומי
המחלקה לאיכות הסביבה
אלי תורג'מן
יועץ מנכ"ל המועצה בנושא איכות הסביבה ורישוי עסקים
יועץ מנכ"ל המועצה בנושא איכות הסביבה ורישוי עסקים
אילנה הלל
מזכירת המחלקה לאיכות הסביבה
מזכירת המחלקה לאיכות הסביבה
ד"ר ודים איסקוביץ'
וטרינר
וטרינר
גל גובי
פקחית המועצה
פקחית המועצה
הנדסה
ולדימיר שוורצמן
מהנדס המועצה
מהנדס המועצה
אביבית אלון
מזכירת המחלקה
מזכירת המחלקה
הוועדה המקומית לתכנון ובנייה
רעות ריבו
מנהלת המחלקה
מנהלת המחלקה
שרית אמזלג
מזכירת רישוי
מזכירת רישוי
אמראל שלום
בודקת
בודקת
עודד צברי
מפקח בנייה
מפקח בנייה
תחבורה
גל שלזינגר
מנהלת מחלקת תחבורה
מנהלת מחלקת תחבורה
שמעון בוסקילה
קצין בטיחות
קצין בטיחות
נהגי המועצה
רונן מנשה
נהג- יישובי האזור הצפוני
נהג- יישובי האזור הצפוני
לוי גואטה
נהג- יישובי האזור הצפוני
נהג- יישובי האזור הצפוני
מנחם כהן
נהג- יישובי האזור הדרומי
נהג- יישובי האזור הדרומי
יוסי גואטה טיצו
נהג- יישובי האזור הדרומי
נהג- יישובי האזור הדרומי
אלברט באדל
נהג-יישובי האזור הצפוני
נהג-יישובי האזור הצפוני
ספריות
שרה כהן
מנהלת
מנהלת
המחלקה לשירותים חברתיים
שולמית בן-ישי
מנהלת מחלקה
מנהלת מחלקה
אוקסנה ברייטל
עובדת מנהל וזכאות, תקצבנית
עובדת מנהל וזכאות, תקצבנית
דנה יעקב
מזכירה, תחשיבנית
מזכירה, תחשיבנית
ציפי בן-משה
עו"ס מרחבי: שלווה, אלומה, זרחיה, אב"ש
עו"ס מרחבי: שלווה, אלומה, זרחיה, אב"ש
חנה לוי
עו"ס לחוק נוער, מדר"צית, רכזת גיל הרך
עו"ס לחוק נוער, מדר"צית, רכזת גיל הרך
אלירז זוהר
עו"ס קהילתית, נועם
עו"ס קהילתית, נועם
אושרית אביר
עו"ס למניעת אלימות, תכנית ראשית
עו"ס למניעת אלימות, תכנית ראשית
שיראל אברהמי
עו"ס נוער
עו"ס נוער
מלכה שבתאי
עו"ס אזרחים וותיקים דרום+ עו"ס רווחה
עו"ס אזרחים וותיקים דרום+ עו"ס רווחה
עינב שלי
עו"ס אזרחים וותיקים אזור הצפוני, עו"ס שפיר
עו"ס אזרחים וותיקים אזור הצפוני, עו"ס שפיר
יעל בירנבאום
עו"ס יתד, איתן
עו"ס יתד, איתן
שירן יעקב
עו"ס זבדיאל, קוממיות+ רכזת מתנדבים
עו"ס זבדיאל, קוממיות+ רכזת מתנדבים
שלומית מנשאוף
רכזת מועדון נוער
רכזת מועדון נוער
תפארת נזרי
עו"ס למניעת אלימות ועוזה
עו"ס למניעת אלימות ועוזה
מרכז שפירא
אבן שמואל
היחידה לקידום מעמד האישה
שולמית בן ישי
מנהלת היחידה
מנהלת היחידה
מחלקת גבייה וארנונה
רעות ידעי
מנהלת המחלקה
מנהלת המחלקה
שרי אלקיים
קבלת קהל ואחראית הנחות
קבלת קהל ואחראית הנחות
איילת ג'ומעה
שומה ושכר דירה
שומה ושכר דירה
ויקטוריה אוליאל
קבלת קהל, התאמות מול הבנקים
קבלת קהל, התאמות מול הבנקים
כרמית אואקי
אכיפה, מים ושפכים חריגים
אכיפה, מים ושפכים חריגים
מחלקת כספים
אלעד פרץ
גזבר
גזבר
ירדנה שמעון
מזכירה
מזכירה
בתי ספר וגנים
בית ספר יסודי תתמ"ד אלומה
הרב יוסף דוידי - מנהל הבית ספר
חגית דימרי - מזכירת בית הספר
חגית דימרי - מזכירת בית הספר
אולפנת מרכז שפירא
הרב בן שטראוסמן - מנהל בית הספר
טליה - מזכירת בית הספר
טליה - מזכירת בית הספר
ישיבת אור עציון
הרב ערן פרינס - מנהל בית ספר
שושנה - מזכירת בית הספר
שושנה - מזכירת בית הספר
בית ספר ממלכתי דתי יסודי אבן שמואל
מיטל חיימוב - מנהלת בית הספר
שושנה טרבלסי - מזכירת בית הספר
שושנה טרבלסי - מזכירת בית הספר
בית ספר יסודי שפיר
הרב ארז בעל צדקה
מנהל בית הספר
מנהל בית הספר
דוד יצחק
סגן מנהל בית הספר
סגן מנהל בית הספר
שרית גרמן
יועצת בית הספר
יועצת בית הספר
בית ספר יסודי תתמ"ד שפיר
רחמים כהן
מנהל בית הספר
מנהל בית הספר
אוריאן אבוקסיס
מזכירת בית הספר
מזכירת בית הספר
אולפנת בני עקיבא אבן שמואל
בינה פרחן
מזכירות בית הספר
מזכירות בית הספר
איילת יוסף
מנהלה:
מנהלה:
מתנ"ס שפיר
המרכז לגיל הרך
ניצנית פרנסיס
מנהלת מרכז גיל הרך
מנהלת מרכז גיל הרך
פרח ביטון
מנהל לידה עד שלוש - מעונות יום
מנהל לידה עד שלוש - מעונות יום
אורית גדושר
מזכירה
מזכירה
מלגות לסטודנטים
רות יהל עזריאל
מנהלת מרכז הצעירים שפיר
מנהלת מרכז הצעירים שפיר
מרכז קהילתי מתנ"ס שפיר
מזכירות מתנ"ס שפיר
מתנ"ס שפיר
מזכירות
מזכירות
חוגים
לימור דסקל
מנהלת מחלקת חוגים
מנהלת מחלקת חוגים
מחלקת הספורט
ניר אמסלם
מנהל מחלקת הספורט
מנהל מחלקת הספורט
מחלקת קהילה ותרבות
עקיבא גואטה
מנהל המחלקה
מנהל המחלקה
הגיל הרך
מלכה נחמני
מנהלת מעון "משואות יצחק" - משואות יצחק
מנהלת מעון "משואות יצחק" - משואות יצחק
סיוון ביכל
מנהלת מעון "קטנטני טבע" - מושב שפיר - בעלות פרטית
מנהלת מעון "קטנטני טבע" - מושב שפיר - בעלות פרטית
מירה סויסה
מנהלת מעון "אמונה" - מרכז שפירא- אמונה
מנהלת מעון "אמונה" - מרכז שפירא- אמונה
יעל גדג'
מנהלת מעון "עין צורים" - קיבוץ עין צורים - חברה למתנ"סים
מנהלת מעון "עין צורים" - קיבוץ עין צורים - חברה למתנ"סים
ריקי סיני
מנהלת מעון "שדות קטיף" - עין צורים - חברה למתנ"סים
מנהלת מעון "שדות קטיף" - עין צורים - חברה למתנ"סים
נועם כהן
מנהלת מעון "צעדים ראשונים" - מושב שפיר - חברה למתנ"סים
מנהלת מעון "צעדים ראשונים" - מושב שפיר - חברה למתנ"סים
שרי בינדר
מנהלת מעון "קוממיות" - מושב קוממיות - קהילת חרדים
מנהלת מעון "קוממיות" - מושב קוממיות - קהילת חרדים
סילבי חדד
מנהלת מעון "בראשית" - מושב זרחיה
מנהלת מעון "בראשית" - מושב זרחיה
ויקי חייט
מנהלת מעון "אלומה" - מושב אלומה
מנהלת מעון "אלומה" - מושב אלומה
לאה וינבר
מנהלת מעון "חזון יחזקאל" - יישוב חזון יחזקאל - בעלות סלונים
מנהלת מעון "חזון יחזקאל" - יישוב חזון יחזקאל - בעלות סלונים
זיו לדני
מנהלת מעון "קסם של מעון" - מושב רווחה - חברה למתנ"סים
מנהלת מעון "קסם של מעון" - מושב רווחה - חברה למתנ"סים
יהודית חורי
מנהלת "משפחתון יהודית" במושב איתן - בעלות פרטית
מנהלת "משפחתון יהודית" במושב איתן - בעלות פרטית
מיטל בוקרה
מנהלת מעון "חיבוקי" מושב איתן - בעלות פרטית
מנהלת מעון "חיבוקי" מושב איתן - בעלות פרטית
עליזה פרץ
מנהלת מעון "ניצנים" באבן שמואל - חברה למתנ"סים
מנהלת מעון "ניצנים" באבן שמואל - חברה למתנ"סים
מרכז צעירים שפיר
רות יהל עזריאל
מנהלת מרכז צעירים
מנהלת מרכז צעירים
רכז חיילים משוחררים ומסיימי שירות
מל"ח - משק לשעת חירום
אדיר נעמן
ראש המועצה יו"ר ועדת מל"ח
ראש המועצה יו"ר ועדת מל"ח
אלי דאובה
מנכ"ל, רמ"ט
מנכ"ל, רמ"ט
יעקב אסולין
מרכז הוועדה, קב"ט המועצה
מרכז הוועדה, קב"ט המועצה
אלעד פרץ
גזבר
גזבר
מירי בן שמעון בלדב
ראש מכלול כוח אדם
ראש מכלול כוח אדם
מלכי בן ששון
מס 2 כח אדם
מס 2 כח אדם
חגית ברמי עטייה
ראש מכלול מידע לציבור דוברות
ראש מכלול מידע לציבור דוברות
יפית בוכריס
ראש מכלול חינוך
ראש מכלול חינוך
מעיין כהן
מנהלת מתנ"ס, מס' 2 - חינוך
מנהלת מתנ"ס, מס' 2 - חינוך
ולדימיר שוורצמן
ראש מכלול תשתיות ולוגיסטיקה
ראש מכלול תשתיות ולוגיסטיקה
עטיה גבריאל
מים וביוב
מים וביוב
אילנה הילל
מס 2 איכות הסביבה
מס 2 איכות הסביבה
מתי כהן
מזון + משק כללי ואחזקה מס 2 תשתיות ולוגיסטיקה
מזון + משק כללי ואחזקה מס 2 תשתיות ולוגיסטיקה
ציפי בן משה
בריאות
בריאות
שמעון ברבי
פינוי, סעד, חללים , פס"ח ,מס'2 - פס"ח
פינוי, סעד, חללים , פס"ח ,מס'2 - פס"ח
שולמית בן ישי
אוכלוסייה
אוכלוסייה
חנה לוי
מס 2 אוכלוסייה
מס 2 אוכלוסייה
שרית הרץ
פסיכולוגיה
פסיכולוגיה
עינב שלי
רכזת מתנדבים
רכזת מתנדבים
ניר רייס
יקל"ר- פקע"ר
יקל"ר- פקע"ר
דימרי יוסף
מפקד שיטור קהילתי
מפקד שיטור קהילתי
אלירז זוהר
רכזת צח"י
רכזת צח"י
ליאור גלאם
תחבורה, דלק ואנרגיה
תחבורה, דלק ואנרגיה
המועצה הדתית
רעות שפילמן
יו"ר המועצה הדתית
יו"ר המועצה הדתית
רות דנינו
מזכירה
מזכירה
שאלתיאל משה
מנכ"ל
מנכ"ל