דלג לתוכן העמוד

מליאת המועצה

אדיר נעמן
ראש המועצה
יואל מגידיש
עוזה
צבי קרומן
קוממיות
אהרון מנחם
רווחה
אייל ורטהיימר
שפיר
אסף יוסף דנוך
אלומה
רחלי קדושים
איתן
מרדכי יפרח
אבן שמואל
אבי יפרח
אבן שמואל
ליאור אביטן
מרכז שפירא
דני אוחנה
מרכז-שפירא
תומר בן חזן
עין-צורים
יפתח חיים
זבדיאל
שמעון אמור
נועם
סימן טוב גויטע
זרחיה
נחום לבבי
משואות-יצחק
יואב מגידיש
שלווה

יישובי המועצה

מזכירות יישוב שפיר

מזכירות מושב רווחה

מזכירות מושב קוממיות

מזכירות קיבוץ עין צורים

מזכירות מושב עוזה

מזכירות מושב משואות יצחק

מזכירות יישוב מרכז שפירא

מזכירות יישוב איתן

וועדי ישובים

ועד אגודה אבן שמואל

מוטי יפרח
יו"ר
דודו שוורץ

שלומי זינו

איתי פרידלנדר

מיכל אמרני

​ניסים אמסלם

​אמיר כהן

ענת מגידיש

ועד אגודה נועם

מכאל דוד
יו"ר ועד ממונה
מכאל חג'בי

יוסף ציון

חברי ועד

אלומה

נתנאל פרץ
יו"ר וועד
איתמר תמיר כוכבי

אוהד שטראוס

אהרון יוסף דוייטש

עובדיה בן מנחם

אבן שמואל

ישראל מאיר טובול
יו"ר וועד
שרון אלי ביטון
גזבר
איתי פרחן

ישראל מגידיש

מרכז שפירא

שמעון אמגר
יו"ר הוועד
שלום בן אריה

מלי פישביין

מאיר חמו

אברהם גרשון קולמון

מאיר אור דהן

מירב גור אריה

נעה נחמיאס בן יאיר

איתן

דביר ביתן
יו"ר וועד
רחמים נתנאל סולימני

מימון יוסף

יוסף דהאן

נתנאל עמנואל נעים

משואות יצחק

שרגא וילק
מזכיר הקיבוץ

נועם

אורי יפרח
יו"ר וועד
ניסים אמור
גזבר
יצחק יפרח

עדי אלון

עוזה

טל גואטה
יו"ר
יצחק מגידיש

ארז עטיה

בצלאל גואטה

עין צורים

צביקה רמות
מזכיר הקיבוץ

קוממיות

חיים יחזקאל ויזל
יו"ר וועד
יהושע קריבוס

מאיר יחיאל רוטשטין

צבי בינדר

שלום מנחם מענדל סלמון

רווחה

יהב רחמים
יו"ר וועד
אוריאל לוי

יהודה אודי מישאל

שלווה

חובב מגידיש
יו"ר

שפיר

נועם רום
יו"ר וועד
איילת ברששת
גזבר
ניסן צבי ביכלר

צבי דורון גואטה

איתן- ועד מוניציפלי

פיני חדד
יו"ר
ביתן שלו

ישראל כהן

​מימון יוסף

יוסף טרבלסי

ועד אגודה איתן

יואל ביתן
יו"ר
חביב פרץ ​

כהן אבי ממו

רפאל חורי

דביר ביתן

ועד אגודה זרחיה

מרדכי כהן
יו"ר
אלחנן איובי

ארז סולימני

עמי איובי

אבנר איובי

ועד אגודה מרכז שפירא

דוד זליגר
יו"ר
אהרון טמיר

רותי רוזן

זהבה שפירא

ועד אגודה עוזה

מירון מגידיש
יו"ר
דוד עטיה

נחום מגידיש

אברהם גואטה

ועד אגודה קוממיות

ישי רוזנפלד
יו"ר
צבי קרומן

יחזקאל ויזל

שמואל שטיין

ועד אגודה רווחה

דוד דוד
יו"ר
דרור יוסף
יו"ר
יפרח שלום

שי שבו

אורן מעולם

מנשה רחמים

ועד אגדוה שלווה

אברהם מגידיש
יו"ר
בני חג'ג'

עמוס גואטה

יואב מגידיש

דוד מגידיש

גדעון מגידיש

יצחק מגידיש

ועד אגודה שפיר

אריה אדלר
יו"ר
יהודה רבין

דוד בראון

חני קואופר

מנחם הרשקוביץ

מחלקות המועצה

ראש המועצה

יהודית סרי
מנהלת הלשכה
טל פיניש אמיר
רל"שית ראש המועצה

מחלקת רישוי עסקים

אלי תורג'מן
יועץ מנכ"ל המועצה בנושא איכות הסביבה ורישוי עסקים

הרשות לביטחון קהילתי

גל שלזינגר
מנהלת הרשות לביטחון קהילתי

דוברות

חגית ברמי עטייה
ראש מכלול מידע לציבור דוברות

לשכת מנכ"ל המועצה

אלי דאובה
מנכ"ל המועצה
דפנה אלקירי
מנהלת הלשכה

אגף אסטרטגיה ומשאבי אנוש

מירי בן שמעון בלדב
מנהלת משאבי אנוש
דפנה אלקירי
מנהלת הלשכה

ביקורת פנים וממונה תלונות הציבור

רו"ח - רונן בראל
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור

חינוך

יפית בוכריס​
​מנהלת מחלקת חינוך
סמדר נגר פרץ
מנהלת מדור גני ילדים
דנית טמסות
מזכירת מחלקה
אושרית חורדקר
מזכירת מדור גנים

חינוך מיוחד

שרה יפת הלוי
קב"סית חינוך מיוחד
דנית טמסות
מזכירת מחלקה
אושרית חורדקר
מזכירת מדור גנים

גני ילדים

סמדר נגר פרץ
מנהלת מדור גני ילדים
אושרית חורדקר
מזכירת המחלקה

קב"סיות

מלכי בן ששון
קב"סית צפון
עדנה עמוס
קב"סית דרום
אבן שמואל ד.נ. שדה גת מיקוד 79585.

היחידה לביקור סדיר

עדנה עמוס
אחראית על הישובים: אבן שמואל, שלווה, נועם, עוזה, רווחה, זבדיאל, איתן
אבן שמואל ד.נ. שדה גת מיקוד 79585.
מלכי בן שושן
אחראית על היישובים: משואות יצחק, מרכז שפירא-אחוזת אתרוג, עין צורים, זרחיה, שפיר, אלומה
מרכז שפירא מיקוד 79411.
שרה יפת הלוי
קב"סית חינוך מיוחד והחינוך החרדי - בישובים קוממיות וחזון יחזקאל- אלומה

אגף תפעול

מתי כהן
מנהל אגף תפעול
חלא בדראנה
עוזרת מנהל אגף תחזוקה
אילנה הלל
מזכירת אגף תפעול​

ביטחון ושיטור קהילתי

יעקב אסולין
קב"ט המועצה
יוסי דימרי
מש"ק מועצה
עדי גואטה
מזכירה מחלקת ביטחון
רונן לוגסי
מש"ק אשכול דרומי
משה ז'נו
מש"ק אשכול צפוני
רועי סלם
מב"ס מתמי"ד אזור מרכזי
ניסים אוחיון
מב"ס מתמי"ד אזור צפוני
דודו שוקני
מב"ס מתמי"ד אזור דרומי

המחלקה לאיכות הסביבה

אלי תורג'מן
יועץ מנכ"ל המועצה בנושא איכות הסביבה ורישוי עסקים
אילנה הלל
מזכירת המחלקה לאיכות הסביבה
​ד"ר ודים איסקוביץ'​
​וטרינר​
גל גובי
פקחית המועצה

הנדסה

ולדימיר שוורצמן
מהנדס המועצה
​אביבית אלפסי
מזכירת המחלקה

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה

רעות ריבו
מנהלת המחלקה
שרית אמזלג
מזכירת רישוי
אמראל שלום
בודקת
עודד צברי
מפקח בנייה

תחבורה

גל שלזינגר
מנהלת מחלקת תחבורה
שמעון בוסקילה
קצין בטיחות

נהגי המועצה

רונן מנשה
נהג- יישובי האזור הצפוני
לוי גואטה
נהג- יישובי האזור הצפוני
מנחם כהן
נהג- יישובי האזור הדרומי
יוסי גואטה טיצו
נהג- יישובי האזור הדרומי
אלברט באדל
נהג-יישובי האזור הצפוני

המחלקה לשירותים חברתיים

שולמית בן-ישי
מנהלת מחלקה
דנה יעקב
מזכירה, תחשיבנית
ציפי בן-משה
עו"ס מרחבי: שלווה, אלומה, זרחיה, אב"ש
חנה לוי
עו"ס לחוק נוער, מדר"צית, רכזת גיל הרך
אלירז זוהר
עו"ס קהילתית, נועם
אושרית אביר
עו"ס למניעת אלימות, תכנית ראשית
שיראל אברהמי
עו"ס נוער
מלכה שבתאי
עו"ס אזרחים וותיקים דרום+ עו"ס רווחה
עינב שלי
עו"ס אזרחים וותיקים אזור הצפוני, עו"ס שפיר
יעל בירנבאום
עו"ס יתד, איתן
שירן יעקב
עו"ס זבדיאל, קוממיות+ רכזת מתנדבים
שלומית מנשאוף
רכזת מועדון נוער
תפארת נזרי
עו"ס למניעת אלימות ועוזה
מרכז שפירא

אבן שמואל

היחידה לקידום מעמד האישה

שולמית בן ישי
מנהלת היחידה

מחלקת גבייה וארנונה

רעות ידעי
מנהלת המחלקה​
שרי אלקיים
​קבלת קהל ואחראית הנחות
איילת ג'ומעה
שומה ושכר דירה
ויקטוריה אוליאל
קבלת קהל, התאמות מול הבנקים
כרמית אואקי
אכיפה​, מים ושפכים חריגים

בתי ספר וגנים

בית ספר יסודי תתמ"ד אלומה

הרב יוסף דוידי - מנהל הבית ספר
חגית דימרי - מזכירת בית הספר

אולפנת מרכז שפירא

הרב בן שטראוסמן - מנהל בית הספר
טליה - מזכירת בית הספר

ישיבת אור עציון

הרב ערן פרינס - מנהל בית ספר
שושנה - מזכירת בית הספר

בית ספר ממלכתי דתי יסודי אבן שמואל

מיטל חיימוב - מנהלת בית הספר
שושנה טרבלסי​ - מזכירת בית הספר ​

בית ספר יסודי שפיר

הרב ארז בעל צדקה
מנהל בית הספר​
דוד יצחק​
סגן מנהל בית הספר​
​שרית גרמן
יועצת בית הספר​

בית ספר יסודי תתמ"ד שפיר

רחמים כהן
מנהל בית הספר​
אוריאן אבוקסיס
מזכירת בית הספר​

אולפנת בני עקיבא אבן שמואל

בינה פרחן
מזכירות בית הספר
איילת יוסף
מנהלה:

מתנ"ס שפיר

המרכז לגיל הרך

ניצנית פרנסיס
מנהלת מרכז גיל הרך
פרח ביטון
מנהל לידה עד שלוש - מעונות יום
אורית גדושר
מזכירה

מלגות לסטודנטים

רות יהל עזריאל
מנהלת מרכז הצעירים שפיר

חוגים

לימור דסקל
מנהלת מחלקת חוגים

מחלקת הספורט

ניר אמסלם
מנהל מחלקת הספורט

מחלקת קהילה ותרבות

עקיבא גואטה
מנהל המחלקה

הגיל הרך

מלכה נחמני
מנהלת מעון "משואות יצחק" - משואות יצחק
סיוון ביכל
מנהלת מעון "קטנטני טבע" - מושב שפיר - בעלות פרטית
מירה סויסה
מנהלת מעון "אמונה" - מרכז שפירא- אמונה
יעל גדג'
מנהלת מעון "עין צורים" - קיבוץ עין צורים - חברה למתנ"סים
ריקי סיני
מנהלת מעון "שדות קטיף" - עין צורים - חברה למתנ"סים
נועם כהן
מנהלת מעון "צעדים ראשונים" - מושב שפיר - חברה למתנ"סים
שרי בינדר
מנהלת מעון "קוממיות" - מושב קוממיות - קהילת חרדים
סילבי חדד
מנהלת מעון "בראשית" - מושב זרחיה
ויקי חייט
מנהלת מעון "אלומה" - מושב אלומה
לאה וינבר
מנהלת מעון "חזון יחזקאל" - יישוב חזון יחזקאל - בעלות סלונים
זיו לדני
מנהלת מעון "קסם של מעון" - מושב רווחה - חברה למתנ"סים
יהודית חורי
מנהלת "משפחתון יהודית" במושב איתן - בעלות פרטית
מיטל בוקרה
מנהלת מעון "חיבוקי" מושב איתן - בעלות פרטית
עליזה פרץ
מנהלת מעון "ניצנים" באבן שמואל - חברה למתנ"סים

מרכז צעירים שפיר

רות יהל עזריאל
מנהלת מרכז צעירים
רכז חיילים משוחררים ומסיימי שירות

מל"ח - משק לשעת חירום

אדיר נעמן
ראש המועצה יו"ר ועדת מל"ח
אלי דאובה
מנכ"ל, רמ"ט
יעקב אסולין
מרכז הוועדה, קב"ט המועצה
אלעד פרץ
גזבר
מירי בן שמעון בלדב
ראש מכלול כוח אדם
מלכי בן ששון
מס 2 כח אדם
חגית ברמי עטייה
ראש מכלול מידע לציבור דוברות
יפית בוכריס​
ראש מכלול חינוך
אורית גוטמן
מנהלת מתנ"ס, מס' 2 - חינוך
ולדימיר שוורצמן
ראש מכלול תשתיות ולוגיסטיקה
עטיה גבריאל
מים וביוב
אילנה הילל
מס 2 איכות הסביבה
מתי כהן
מזון + משק כללי ואחזקה מס 2 תשתיות ולוגיסטיקה
ציפי בן משה
בריאות
משה שאלתיאל
פינוי, סעד, חללים , פס"ח ,מס'2 - פס"ח
שולמית בן ישי
אוכלוסייה
חנה לוי
מס 2 אוכלוסייה
שרית הרץ
פסיכולוגיה
עינב שלי
רכזת מתנדבים
הרב מיכה קלצהנדלר
יקל"ר- פקע"ר
דימרי יוסף
מפקד שיטור קהילתי
אלירז זוהר
רכזת צח"י
ליאור גלאם
תחבורה, דלק ואנרגיה

המועצה הדתית

רעות שפילמן
יו"ר המועצה הדתית
שאלתיאל משה
מנכ"ל

מוקד המועצה